Paylaş

Puffy Love Tüy Tutmaz Tekstil Spreyi 750ml

Ürün Kodu : 151-0076
Barkod : 8683130000076
25,20 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Puffy Love Tüy Tutmaz Tekstil Spreyi 750ml

   

  Can dostlarımız hayvanlar, kedilerimiz ve köpeklerimiz olmadan bir yaşam ne kadar renksiz olurdu…Bizler de hayatımıza anlam katan, evlerimizde bizlerle birlikte yaşayan, ailemizin birer ferdi olan kedi ve köpeklerimize olan sevgimizden yola çıktık ve onların yaşam alanlarında güvenle kullanabileceğiniz ürünler geliştirdik.

  Puffy Love, evcil hayvanlar ve evcil hayvan alanları için oluşturduğu doğal ürünlerle pet ihtiyaçlarınıza cevap verecek yeni bir marka. Puffy Love ailesi farklı ürünleriyle hem evcil hayvanlarınıza hem de evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarına doğal bir dokunuş getiriyor.
  Puffy Love ailesinden Tüy Tutmaz Tekstil Spreyi, kedi ve köpekle yaşamı en çok kolaylaştıracak ürünlerin başında geliyor! Türkiye’nin ilk evcil hayvanlar için geliştirilen tüy tutmaz tekstil spreyi olan Puffy Love Tüy Tutmaz Tekstil Spreyi, evcil hayvanlarınızın tüy ve kıllarının kumaş yüzeylere tutunmasını zorlaştırır. Halı, koltuk, kedi ve köpek yatağı, kedi tırmalama tahtası, kedi ve köpek tarakları gibi birçok farklı alan ve yüzeyin temizliğinde güvenle kullanacağınız bu pratik ürün, evcil hayvan yaşayan evlerin ve pet pansiyonların vazgeçilmezi olacak!

  İçeriğindeki doğal badem ve aloe vera özleri ile %100 doğal kaynaklı aktifleri sayesinde kedi ve köpeklerinizin yaşam alanlarında güvenle kullanabileceğiniz Puffy Love Tüy Tutmaz Tekstil Spreyi, fosfat, klor, boya ve paraben içermez. Hipoalerjenik formülü ve %100 doğada çözünebilir parfümü ile hem size hem de patili dostlarımıza zarar vermez.

  Hayvanlara duyduğumuz doğal sevgiden yola çıkarak oluşturduğumuz Puffy Love ailesinin diğer üyeleriyle de tanışın, patili dostlarımızla güvenle yaşayın!
  Kullanım Talimatı/Kullanım önerileri: İdeal sonuçlar için kumaş yüzeylerin ve kıyafetlerin üzerine 20 - 30cm uzaklıktan püskürtün, nemli bir bez veya sünger yardımı ile silip kurulayın.
  İçindekiler: <%5 Nanyonik Yüzey Aktif Madde, Katyonik Yüzey Aktif Madde, Parfüm.
  Menşei: Türkiye
  Saklama Koşulları: Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Çevreye verilmesinden kaçının. El, yüz, vücut ve yiyecek temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzak tutun.
  Spesifik özelliği : Puffy Love Tüy Tutmaz Tekstil Spreyi evcil hayvan tüylerinin tekstillere tutunmasını zorlaştırır.
  Evcil hayvan yaşayan evler için özel olarak formüle edilmiştir.
  Hipoalerjenik ve %100 doğada çözünebilir parfüm ile formüle edilmiştir.
  %100 doğal kaynaklı temizlik aktifleri, doğal badem ve aloe vera özleri içerir.
  Patili dostlarınız düşünülerek formüle edilmiştir.
  Boya, paraben ve klor içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.