Kennel

Kennel Adult Dog Yetişkin Köpek Maması 1 Kg AÇIK

Fiyat
:
13,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kennel Adult Dog Yetişkin Köpek Maması 1 Kg AÇIK

   

  ORJİNAL ÇUVALINDAN BÖLME KÖPEK MAMASI

  ÜRÜNÜN PAKETLENMESİ ŞÖYLE YAPILIYOR ; çuval açılıyor ve ürünün aroması kaçmasın diye tüm çuval 1 er kglik paketleniyor. Sonrasında çuvalın üzerindeki bilgiler son kullanma tarihi, ürünün fabrika çıkış lot kodu, çuvalın barkot kodu ve ürünün nezaman paketlendiği izlerle paylaşılıyor. almış olduğunuz ürünün tüm bilgilerini görüyorsunuz.

  Tavuk & Balıklı Yetişkin Köpek Maması

  Doğal gıdalar ile beslenen ve günlük olarak soğutmalı araçlar ile toplanan tavuklardan elde edilen dehidre Tavuk Eti (Tavuk Eti Unu) ile dünyanın en zengin DHA ve EPA (Omega 3) seviyesi olan ve Karadeniz sularımızdaki bütün hamsiden üretilen dehidre Hamsi Eti (Hamsi Eti Unu) ve Hamsi Yağının, Türk mutfaklarının vazgeçilmez lezzeti Baldo Pirinç ve zirai ilaç kullanılmadan memleketimizde, kendi arazilerimizde üretilen doğal mısır ile buluşması sonucu sağlıklı besinlerle köpeklerimizin afiyetine en taze şekilde sunulan enfes Kennel.

  İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler 
  (ÜRÜNLERİMİZDE DOMUZ ETİ VE TÜREVLERİ BULUNMAMAKTADIR)

   Dostlarına değer veren hayvanseverler için ekonomik fiyatlar ile kalitenin bir araya getirildiği Kennel , fazla miktarda mama tüketen sevimli dostlarımız için yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak hazırlanmaktadır.
   Kennel, gerekli olan tüm besinleri içermesine rağmen, daha az hareketli ve enerji gereksinimleri daha düşük olan köpekler için idealdir.
   Bağışıklık sistemini güçlendiren ve tiyamin gibi B vitaminlerini içeren. glutamik asit içeriğiyle köpekler için çekici bir lezzete sahip olan bira mayası kullanılmaktadır.
   Eklemlerin içinde kıkırdak üretimine yardımcı doğal bir besin maddesi olan glucosamine ve chondroitin ile zenginleştirilmiştir.
   Optimum seviyedeki Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri oranları küçük dostunuzun kısa bir sürede nemli ve sağlıklı bir deri yapısına ve parlak tüylere sahip olmasını sağlayacaktır.
   Kennel formülümüzde, ödenen paranın tamamı, mamanın içeriğine harcandığından, müşterilerimizin sahipleri verdikleri paranın tam olarak karşılığını alabilmektedir.

  Mükemmel lezzetin kaynağı tazelik ve kalite...

  İçerdiği yüksek kaliteli Tavuk Unu, Balık Eti Unu, Pirinç ve Mısır (hayvansal ve bitkisel protein kaynakları) ile köpeklerin güçlü kaslara, sağlıklı organlara ve kuvvetli yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

  İçerdiği taze Tavuk Yağı ve Balık Yağı ile ?

  Eğitime tabi tutulan veya yüksek aktiviteli yetişkin köpeklerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlar.

  Dengelenmiş Vitamin ve Mineral içeriği ile...

  Bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekleyerek yetişkin köpeklerin hastalıklara karşı direnç kazanmasına yardımcı olur.

  Sağlıklı deri ve parlak tüyler...

  Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerince zengin Tavuk Yağı ve Balık Yağı içeren Kennel Adult Dog Formula yetişkin köpeklerin sağlıklı deri ve parlak tüylere sahip olmasını destekler.

  Daha az ve kuru dışkı için yüksek sindirilebilirlik...

  Daha az ve kuru dışkı atılımı için sindirilebilirliği yüksek içerikle hazırlamaktadır.

  Besinsel lifler ve sağlıklı bir sindirim sistemi...

  Lifli besinler ile zenginleştirilmiş içeriği ile hazmı kolaylaştırır, sindirim için kullanılan enerjiden yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlar.

  Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenme...

  Dengelenmiş protein ve yağ kompozisyonu ile profesyonelce hazırlanan Kennel Adult Dog Formula ile yetişkin köpeklerin kilo kontrolü sağlanırken kas sağlığı korunmasına yardımcı olur.

  COGL-P; kemik ve eklem sağlığında etkin...

  İçerdiği doğal Glucosamine ve Chondroitin kaynakları ile eklem ve kemik sağlığını destekler.

  Tartarsız ve sağlıklı dişler...

  Kalsiyum, fosfor ve diğer minerallerce zenginleştirilmiş özel içeriği ve tanecik yapısı ile köpeklerin diş sağlığı korunurken, tartar oluşumunu yavaşlatır.

   

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.