Sipariş Destek

0533 643 58 34 -
0312 432 30 20

Petline Super Premium Yavru Kedi Maması Kitten Somonlu 1.5 Kg (Lovely)
  • ₺ 459,00

Petline Super Premium Yavru Kedi Maması Kitten Somonlu 1.5 Kg (Lovely)

 

Petline Kitten Salmon Selection, özenle seçilmiş ham maddeleri ve içeriğine özel olarak ilave edilmiş Omega 3&6, Probiyotikler, Glukozamin, Kondroitin ile kedinizin metabolizmasının en ideal biçimde çalışmasını destekleyerek; sağlıklı bir ömür sürmesine yardımcı olacaktır.
Petline Kitten Salmon Selection, 12 aylıktan küçük, evde ve ev dışı beslenen tüm ırklar için uygun süper premium somon etli yavru kedi mamasıdır. Alltech ile birlikte geliştirilen OptiQuatro® teknolojisi ile sürdürülebilir tazeliği, biyoyararlanımı, dışkıdaki koku kontrolü ve güçlü bağışıklığı doyasıya yaşayın.
İçerik:
İşlenmiş Somon Proteini,İşlenmiş Hayvansal Protein,Mısır,Tavuk Yağı,Pirinç,Şeker Pancarı,Balık Aroması,Somon Yağı,
Alltech Gıda Takviyeleri Özütü (Mannan Oligosaccarids, Yucca Schidigera, Mikotoksin Bağlayıcısı, Glutamik Asit, Arjinin, Nükleotidler, Aminoasitler, Organik Selenyum, Prebiyotikler, Probiyotikler)
Peynir Altı Suyu Tozu,Vitaminler ve Mineraller,Ksilo-Oligosakkarit,Bira Mayası,Keten Tohumu,Glukosamin,Kondroitin Sülfat,L-Karnitin,Doğal Koruyucular - Antioksidanlar.
Mineraller:
Kalsiyum,Fosfor,Sodyum,İyot,Çinko,Bakır,Potasyum Klorür,Demir,Selenyum.
Vitaminler:
A Vitamini,D Vitamini,E Vitamini,C Vitamini,B1 Vitamini,B2 Vitamini,B3 Vitamini (Niacin),B6 Vitamini,B12 Vitamini,B7 Vitamini (Biotin),B9 Vitamini (Folic Acid),K Vitamini,Kolin,Kalsiyum Pantotenat.
*Protein miktarının %94'ü hayvansal içeriklerden elde edilmektedir.
Analiz Raporu:
Ham Protein %36,Ham Yağ %18,Ham Lif %2,Ham Kül %8.
Besin Katkı Maddeleri:
A Vitamini 19.800 iU/kg,D3 Vitamini 1.650 iU/kg,E Vitamini 200 mg/kg,C Vitamini 200 mg/kg,Taurin 1.500 mg/kg.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi