Şirketimiz Petmamacı-Onur Ataman  2006 yılında Yüksel Caddesi İçel Sokak No:29/19-C Çankaya Ankara adresinde  faaliyete başlamış olup, Evcil Hayvan Ürünleri  satışı faaliyet alanında yerini almıştır.

KARGO SİSTEMİ

Türkiye'nin en büyük kargo firmaları ile çalışmaktayız. firmanın siparişinizi size teslim etmesini sağlayabilirsiniz. 

 

TAKSİT İMKANI

petmamaci.com e-ticaret sistemimiz üzerinden ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile 9 taksitle yapabilirsiniz Peşin fiyatına 6 taksit ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

PUAN SİSTEMİ

Artık alışverişleriniz, yorumlarınız, davetleriniz ve anket katılımlarınız sizlere bol bol puan kazandıracak ve bu puanlar ile bedava alışveriş yapma imkanınız olacak.Değerli dostlarımız, kupon kodu oluşturabilme alt sınırı 20 TL karşılığı 200000 puandır.

 

ÖDEME SİSTEMİ

petmamaci.com e-ticaret sistemimiz üzerinden ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, havale, eft, ile yapabilir, arzu etmeniz durumunda ekstra olarak vermiş olduğunuz siparişinizi nakit veya kredi kartınız ile kapıda ödeyebilirsiniz.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bizlere petmamaci@gmail.com adresimizden yada 0 312 4332632 --- 0 533 6435834 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir, her türlü öneri ve görüşlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

 

SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal sorumluluğumuz gereği petmamaci.com.tr  e-ticaret sistemimiz üzerinden dilediğiniz barınağı seçebilir, almış olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde ihtiyacı olan barınağa gönderebilirsiniz.

 

AKVARYUM BAKIM SERVİSİMİZ

Akvaryumunuzun temizliğini ve bakımını biz yapalım. istediğiniz zaman arayıp randevü alın ve akvaryumunuzu temizleyip gerekli ilaçlamasını yaparak bakımını yapalım.

su ürünleri mühendisimiz ve yardımcı ekibimizle bakımlarınızı bundan sonra biz yapalım. Problemlerinizi giderelim ve ücretiz danışmanlık hizmeti verelim.

siz akvaryumunuzu izlemenin tadını çıkarın.

randevu için İletişim : 0 312 4332632  --  0 533 6435834 arayın veya gsm veya WhatsApp dan mesaj atın. veya petmamaci@gmail.com dan mail atın.

NOT : BU HİZMETİMİZİ SADECE ANKARA'DAKİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTAYIZ.

 

EVCİL HAYVAN TIRAŞ SERVİSİMİZ

Kedi ve köpeğiniz uzman ekibimiz tarafından itina ile tıraş yapılır.

traş için mutlaka iletişime geçerek randevu alınız.

Randevu için İletişim: 0 312 433 26 32 -- 0 533 643 58 34 arayın veya gsm veya WhatsApp dan mesaj atın. veya petmamaci@gmail.com dan mail atın.

NOT : BU HİZMETİMİZİ SADECE ANKARA'DAKİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTAYIZ.

 

VETERİNER HİZMETLERİMİZ

Veteriner hekimlerimiz tarafında veteriner hizmetleri sunulmaktadır.

Evcil hayvanınızın aşı takipleri veterinerimiz tarafından takip edilir ve randevü sistemi ile evinize veya işyerinize gelinerek aşılama yapılır.

Randevu için İletişim: 0 312 433 26 32 --  0533 643 58 34 arayın veya gsm veya WhatsApp dan mesaj atın veya petmamaci@gmail.com dan mail atın.

NOT : BU HİZMETİMİZİ SADECE ANKARA'DAKİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTAYIZ.