Paylaş

Canvit Chondro Maxi Eklem Güçlendirici Köpek Vitamini 500 Gr

Ürün Kodu : PMMC001557
Barkod : 8595602507313
420,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Canvit Chondro Maxi Yaşlı ve Kilolu Köpek Vitamini 500 Gr

  İçerik : Kurutulmuş laktoz, Kolajen hidrolizat% 10, Kuru bira mayası, buğday nişastası, Glukozamin sülfat% 7,0, Kondroitin sülfat% 4,2, Dicalcium fosfat, Tavukçuluk yemek, Magnezyum şelat% 0,17, Magnezyum oksit.

  ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein% 20.5, yağ içeriği% 2, ham elyaf% 7, Ham kül% 15, Magnezyum% 0.35.

  kg başına KATKI: BESLENME: (α-tokoferol asetat) E Vitamini (3a700) 3 500 mg C vitamini (E300 ) 7 000 mg, Biotin 100 mg, Nıasınamıd (3a315) 1 500 mg, Manganez (E5, amino asitler hidrat mangan şelat) 260 mg, selenyum (3b8.11, Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 organik selenyum) 2 mg. . Antioksidanlar içerir 

  Ambalaj: 500gr 

  KULLANIM AMACI:

  Canvit Chondro eklemlerde ; eklem kapsülü, tendo, ligament ve kıkırdak dokunun rejenerasyonu ve fizyolojik yapısını koruması amacıyla hazırlanmış özel bir üründür. Bu dokuların rejenerasyonundan dolayı ağrılar hafifler. 

  Ürünün başlıca aktif maddeleri; Glukozamin sulfate , Chondroitine sulfate ve Collagen hidrolizat’tır .Eklem kıkırdak dokusunun mekanik direncini ve elastikiyetini artırır. Glukozamin sulfat antienflamatuar etkiye sahiptir ve hasarlı eklem bölgesinin daha çabuk iyileşmesini sağlar. Ligamentlerden veya eklem kıkırdağından kaynaklanan kalça eklemi dysplazisi ,osteoatritis, tendon ve eklem hasarından sonra oluşan hareket problemi olan köpeklerde kullanılmaya uygundur. Genç köpeklerde, çalışan ve aşırı stres altındaki köpeklerde profilaktik amaçlı tavsiye edilir. Canvit Chondro Maxi yaşlı köpeklerde hareketlerin daha kolay yapılmasına yardım eder, eklemlerde ligament ve kıkırdak dokunun hasarını engeller ve eklemlerin ağrısız fonksiyonunu sağlar. Collagen hidrolizat eklem konnektif dokusunun en önemli yapı taşlarından olan bir amino asittir. Selenyum, manganez, Vit. C ve Vit. E antioxidatif etkiye sahiptir. Vit. C kollagen ve konnektif dokuların oluşumuna katılır. Magnezyum aşırı zorlanan dokuların trankilizasyonuna katkıda bulunur ve aynı zamanda Collagen dokunun metabolizmasına katılır.

  UYGULAMA ŞEKLİ:

  Genç köpeklerde ve koruyucu olarak 10 kg c.a. 1/2 tablet.

  Eklem ligament rejenerasyonu ve ağır iş yapan köpeklerde 10 Kg canlı ağırlığa 1 tablet

  8-10 haftalık bir periyotta uygulanması ve üç ay sonra tekrarlanması gereklidir. Uzun süreli kullanılmaya uygundur

  Ürün Özellikleri
  Vitamin/Katkılar
  :
  Kas ve Kemik,Vitamin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.