BonaCibo

Bonacibo Puppy Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması 3 Kg

Fiyat
:
53,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bonacibo Puppy Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması 3 Kg

  BonaCibo Puppy High Energy, hareketli yavru köpeklerin sağlıklı gelişimini desteklemek üzere ekstra enerji verecek şekilde formüle edilmiştir. Köpeklerde beslenmeye bağlı alerjilere en fazla sebep olan sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermeyen formülü ile hipoalerjeniktir. Ayrıca besin maddesi olan tahılı düşük miktarda içererek yavru köpeğinizin sağlıklı olarak yaşamını sürdürmesine yardımcı olur. Dengelenmiş protein, yağ ve karbonhidrat içeriği ile metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

  İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%40), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%8), Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.

  SAĞLIKLI GELİŞİM

  BonaCibo Puppy High Energy, yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesi ve metabolizmasının ideal çalışmasını sağlayarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru köpeğinizin kemik gelişimini destekler.

  YÜKSEK PERFORMANS

  BonaCibo Puppy High Energy, aktif yavru köpeklerin yüksek performans için ihtiyacı olan ekstra enerji ve proteini karşılanmasına yardımcı olur.

  BAĞIŞIKLIK DESTEĞİ

  BonaCibo Puppy High Energy içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimine yardımcı olarak patojenlerin zararlı etkisini azaltır, böylece bağışıklık sistemini destekler ve sindirimin optimize edilmesine yardımcı olur.

  SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ

  Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması ile BonaCibo Puppy High Energy maksimum sindirimin sağlanmasını temin etmek üzere formüle edilmiştir.

  DERİ VE TÜY SAĞLIĞI

  BonaCibo Puppy High Energy, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6 : Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş özel içeriğe sahiptir.

  DENGELİ VİTAMİN VE MİNERALLER

  Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere ekstra vitaminler ve iz mineraller içermektedir. İskelet yapısının güçlü ve sağlıklı oluşumu için gerekli olan temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

  SAĞLIKLI HAMİLELİK DÖNEMİ

  Yüksek oranda sindirilebilir protein ve dengeli aminoasit içeriği ile BonaCibo Puppy High Energy gebe köpekler için, yavruların doğum ağırlıklarının ve bağışıklık sistemlerinin optimize edilmesine yardımcı olan ideal bir mamadır.

  SAĞLIKLI EMZİRME DÖNEMİ

  BonaCibo Puppy High Energy, süt emzirme döneminde köpeğinizin yavrularının sağlıklı gelişimi ve iskelet sisteminin yapılanması için gerekli olan yağ asitleri ve minerallerce zengin süt verimi sağlanmasına yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.